Munkatársat keres a Bútorszövetség

Munkatársat keresünk!

Ha érdekel, jelentkezz, ha tudsz valakit, közvetíts!

  • a szövetség kommunikációs (honlap, közösségi média oldalak, kiadványok, beszámolók és hírlevelek szerkesztése) és titkársági (e-mailek és telefonok kezelése, számlázás, tagokkal való kapcsolattartás) feladatainak ellátása

  • külföldi partnereinkkel való folyamatos angol nyelvű kapcsolattartás, információk begyűjtése

  • rendezvények lebonyolításában való aktív részvétel

Feladatok:

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • pontosság és precizitás

  • MS Office programok, MailChimp, Facebook ismerete

  • a munkavégzéshez aktív angolnyelv-tudás szükséges

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny, de nem követelmény

Amit ajánlunk:

  • rugalmas munkabeosztás

  • heti 20 órás munkavégzés

  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Jelentkezéseket kizárólag fényképes önéletrajzzal az office@butorszovetseg.hu címre várjuk.

1016 Budapest,

 Krisztina körút 99.

office@butorszovetseg.hu

+36 30 689 5206

  • Instagram - Weiß Kreis
  • Facebook - White Circle

Itt is megtalálsz, kövess minket friss híreinkért!

Kommunikációs és titkársági feladatokért felelős partner

Website & branding created by TONABI in 2016

www.tonabi.com

Nyitókép: Wiener szék

tervező: Asztalos Gabriella, gyártó: Futurus Műhely, Pomáz