III. Meghívásos Faipari Szakmai Verseny és Workshop

Soproni Egyetem Simonyi Károly Kar és Bázisiskolái

Sopron, 2018. március 8-9.

Program:


2018. március 8. (csütörtök)
12:00 – 13:00   Érkezés, szálláselfoglalás
13:00 – 14:00   Ebéd (Hét Pecsét Fogadó, Zrínyi u. 14.)
14:00 – 14:10   Megnyitó – Dr. Magoss Endre SKK dékán (Ligneum)
14:10 – 14:15   Köszöntő – Kováts Árpád Soproni Kereskedelmi és Iparkamara titkára (Ligneum)
14:15 – 14:30   Szabályismertetés (Ligneum)
14:30 – 17:30   Szakmai Elméleti Verseny (SOE NRRC Tanüzem)
14:30 – 15:30   Feladatlap kitöltése, szakrajz készítése
15:30 – 17:00   Elméleti, gyakorlati feladatmegoldások 4 állomáshelyen
17:30 –              Városnézés, szabadprogram

 

 

2018. március 9. (péntek)
07:00 – 13:00   Szakmai Gyakorlati Verseny (SOE NRRC Tanüzem)

                       » Kari vezetés és a Bázisiskolák képviselőinek Workshop
                          (9:00 - 11:30 Dékáni Hivatal)

                       » Dékánváltás, új szerepek, eredmények, célok, együttműködés
                          (Dr. Alpár Tibor, Dr. Magoss Endre)

                       » Továbbképzési program egyeztetése

                          (Dr. Fehér Sándor)

                       » Változások a technikus képzésben. Eredmények, lehetőségek
                          (Pagonyné Mezősi Marietta)

                       » EUROSkills tájékoztató

                          (Babanecz Csaba)

                       » Egyeztetés a tankönyvkiadásról, könyvírás, fejlesztés, lektorálás
                          (Rét Anna, Műszaki Könyvkiadó)
13:00 – 14:00   Ebéd
(Hét Pecsét Fogadó, Zrínyi u. 14.)
13:00 – 14:00   Versenymunka értékelése
14:00 – 14:30   Eredményhirdetés (Ligneum)
14:30 –              Hazautazás, ebéd

A versenyre benevezett csapatok (iskolák)

A Soproni Egyetem és Bázisiskolái számára meghirdetett verseny

  1. Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakképző Iskola, Szombathely

  2. Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskola, Székesfehérvár

  3. Jelky András Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Baja

  4. Kozma Lajos Faipari Szakközépiskola, Budapest

  5. Deák Ferenc Szakközép- és Szakiskola, Zalaegerszeg

  6. Simonyi Károly Szakközép- és Szakiskola, Pécs

  7. Király Endre Ipari Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Vác

  8. Roth Gyula Erdészeti, Faipari Szakképző Iskola és Kollégium, Sopron

  9. Handler Nándor Szakképző Iskola, Sopron

  10. Piarista Szakképző Iskola, Gimnázium, Kollégium, Göd

  11. Budapesti Komplex SZC Kaesz Gyula Faipari Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest

  12. Veszprémi SZC Táncsics Mihály Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Veszprém

  13. Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Nyíregyháza

  14. Szolnoki Műszaki SZC Petőfi Sándor építészeti és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskola, Szolnok

  15. Hódmezővásárhelyi SZC Sághy Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Csongrád

  16. Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája, Debrecen

  17. Soproni Egyetem, Simonyi Károly Kar

3 fős csapatok (aktív tanulók, hallgatók)

A versenyben EUROSKILLS és WORLDSKILLS versenyeken részt vett tanulók nem vehetnek részt.

 

 

 

 

 

 

Címünk: Budapesti Komplex SzC

Kozma Lajos Faipari Szakgimnázium

H- Budapest, Deák Ferenc u. 40, 1041

office@butorszovetseg.hu

+36 30 689 5206

Website & branding created by TONABI in 2016

www.tonabi.com

  • Instagram - Weiß Kreis
  • Facebook - White Circle

Itt is megtalálsz, kövess minket friss híreinkért!

Nyitókép: Wiener szék

tervező: Asztalos Gabriella, gyártó: Futurus Műhely, Pomáz