Üzleti szeminárium

A Hong Kong Trade Development Council és együttműködő partnerei, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara és a Magyar – Hongkongi Üzleti Szövetség üzleti szemináriumot szervez, „Hongkong: az Ön partnere az „Egy út, Egy Övezet” üzleti lehetőségek kiaknázásában” címmel, ahol értesülhet a legújabb kétoldalú üzleti lehetőségekről.

Időpont: 2018. november 8. (csütörtök) 15:00 – 17:00  (Regisztráció: 14:30-tól, a szemináriumot állófogadás követi 17 órától)

Helyszín: Hilton Budapest City Hotel  (Bálterem, 1. szint)

VI. Budapest, Váci út 1-3. (a Westend Bevásárlóközpont épületében)

Amennyiben ideje engedi és szeretne részt venni a Hongkongi Üzleti Szemináriumon, kérjük, küldje vissza a mellékelt válaszlapot irodánknak, hogy megküldhessük Önnek a rendezvényre szóló meghívónkat.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a terem korlátozott befogadóképessége miatt a jelentkezéseket a visszaérkezések sorrendjében regisztráljuk.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Cégenként maximum 2 db meghívót tudunk biztosítani.

Kozma Lajos Faipari Szakgimnázium

H- Budapest, Deák Ferenc u. 40, 1041

office@butorszovetseg.hu

Website & branding created by TONABI in 2016

• Instagram - Weiß Kreis
  • Facebook - White Circle

Itt is megtalálsz, kövess minket friss híreinkért!

Nyitókép: Wiener szék

tervező: Asztalos Gabriella, gyártó: Futurus Műhely, Pomáz