IMG_8319_lány2.jpg

Wood Like az OtthonDesign Ősz-ön

Idén ősszel is fogadta az érdeklődőket a Wood Like csapata

Szeretek és jól tudok fával dolgozni, lehet a hobbim a szakmám? Lehetek még asztalos, ha eddig teljesen más területen dolgoztam? A válaszunk: igen!

A megszokotthoz hasonló felépítésben, de számos újdonsággal rendezték meg október 4-13-ig az idei Design Hét Budapest fesztivált. Magyarország legnagyobb design eseményének célja a szemléletformáláson túl a tervezők és vállalkozások közötti együttműködés ösztönzése, ezáltal a hazai design-ökoszisztéma gazdasági szerepének erősítése.

Az idei rendezvényen három programmal is képviseltette magát Szövetségünk. A kézműves szakma iránt érdeklődőket a Wood Like standján vártuk az OtthonDesign Ősz-ön.

Helyszín:

Hungexpo, G pavilon

A Hungexpo programjaira az Asztalosszövetség és a Bútorszövetség vendégeinek ingyenes belépőt biztosítottunk

Időpont:

október 11 – 12.: 10:00-18:00